Fotograf na 16. 6. 2018 (Brno)

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografa/fotografku na naši svatbu 16. 6. 2018 kousek za Brnem. Přála bych si fotky od odpoledního obřadu v kostele po část hostiny pod širým nebem. Budu velmi ráda, pokud mi napíšete i Váš ceník (případně do soukromé zprávy). Děkuju. Budu se těšit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám vyfotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Pokud se vám moje fotky líbí, dejte mi co nejdříve vědět, abychom mohli doladit detaily a popřípadě se setkat. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. S pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na můj web, pokud se budou fotky líbit, neváhejte se ozvat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám fotografické služby. Víc informací jsem Vám poslal do sz. :-) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Navštivte prosím můj web, kde najdete portfolio a ceny. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Více naleznete na mých stránkách. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovoluji přidat k nabídkám kolegů tu svou. Bude mi ctí být součástí Vaseho dne.:) Více informací a další ukázky práce naleznete na webu či kartě a pokud máte zájem, rozhodně napište a obratem rád zašlu ceník.;) S pozdravem Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mohn Dobrý den, v případě, že ještě stále hledáte fotografa na svoji svatbu a v případě, že byste přehodnotili délku focení, dovolil bych si Vám taky nabídnout své služby. Váš termín mám volný. Na sezónní sobotní termíny nabízím pouze celodenní focení. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@mohn Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?