Fotograf na 15.8. 2015 Kroměříž

Na 15.8. 2015 hledáme fotografa, který je nejlépe z okolí Kroměříže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) Jsme kousek od Kroměříže .....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme aktuálně volný a rádi za Vámi dojedeme, máme to kousek :) Pro více informací prosím navštivte náš web. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín máme také volný, s láskou nafotíme a upravíme :-) Vše potřebné je u nás na webu. Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu rád, podíváte-li se i na mé svatební portfolio. Pokud by Vás můj styl práce zaujal, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, Na Váš termin mám také volno, mohu Vám být tedy plně k dispozici. Náhled mé tvorby naleznete namém webu nebo také zde na profilu. Pokud bychom se domluvili do konce roku - bude Vám odečtena z ceny 10% sleva. S přátelským pozdravem Blahová (BlahowiczFoto)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu volný termín. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme ještě volný :) působíme i přímo v Kroměříži. Budeme moc rádi, když se podíváte na naši tvorbu na webových stránkách. Kromě usměvavé spolupráce nabízíme také široký výběr svatebních balíčků. Přeji hezký a usměvavý den :) LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Hanka NoHanka Nováková, Marek Hořava (Kroměříž), Simona Bláhová, Martina Crlová (Zlín), Mlýnkovi (Pohořelice - Napajedla) atd. Srpen je ale dosti žádaný a obávám se, že fotografové budou mít už rezervované termíny... Ať se Vám podaří najít toho nej ;) Linda (Filip Matuška - Photography)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, proto mohu nabídnout i já své služby :) Více info máte ve zprávě ;) Pohodový den, Vašek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na fotografování svateb v Kroměříži tu jsem i já :-) S pozdravem, Ing. Aleš Vitalík (Zlín & BpH)
Odpovědět
Profilova fotka
Taktiež máme zatial voľný termín :-) Sme z Brna a fotíme vo dvojici. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám ještě volný ... hezký den Lucka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kroměříž je moje srdcovka a ráda dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici. Z Olomouce to mám kousek :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, nabizíme jak hudební produkci tak také mámé k dispozici kvalitního fotografa s praxi. Pokud budete mít více informací tak mě kontaktujte . HUDBA_FOTO_DOPRAVA To vše jen unás Hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín pro Váš svatební den mám ještě volný. Více fotografií naleznete na webu nebo fb. Budu se těšit na Vaši případnou zprávu. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mám tento termín volný. Nahlédněte na můj ceník.;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?