Fotograf na 15/10/2016 Svatba Kladno?

Dobrý den ,hledám touto cestou fotografa nafocení příprav a svatebního obřadu 15/10/2016 v Buštěhradě a následně po obřadu do večerních hodin na Kladně.Velmi děkuji za nabídky .Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný! Posílám vám zprávičku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme ještě volný. Rádi za Vámi přijedeme, pokud se Vám naše práce bude líbit. Jak fotíme, ceník apod najdete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Informace mám na webu. I ceník. Odkaz pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a rád vaši svatbu na Kladně nafotografuji. Projděte, prosím, pečlivě mé internetové stránky. Nabízím k dnes zavedenému stylu svatební fotografie alternativu, ... fotografuji svatbu jako dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album. I po letech si tak připomenete genia loci místa, jak svatba probíhala, jaká panovala atmosféra a s kým jste svatební den prožili. Detaily a referenční alba na mém webu (včetně videa, jak takové finální tištěné album vypadá). Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Odkaz na mé stránky je uveden níže po příspěvkem. Těším se na případnou spolupráci. Tomáš Chadim p.s. Náhodou Roberta Kisse z Kladna neznáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další informace), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Rád přijedu. Nabídku posílám do SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
https://www.facebook.com/TerezaSchnei... taky má volný termín :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :) neváhejte mne kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný. Budu rád, když se podíváte na můj profil nebo webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem a úctou Vojta P. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Tento termín mám volný, tvorbu a veškeré potřebné informace najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou. Vše najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl i své fotoslužby. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín je volný, rád vám svatbu nafotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, pokud Vás moje tvorba zaujme, ráda přijedu :-). Do Kladna jezdívám párkrát do roka fotit, mám totiž blízko rodinu. Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub =)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád zachytím vaši svatbu. Více info posílám v soukromé zprávě. Přeji hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Mrkněte na moje webové stránky, kde najdete i ceník. S pozdravem, Marie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?