Menu Forum

Fotograf na 14.6.2014 Ostrava

11. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
carmilla
Registrovala se 8. května 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
carmilla
Registrovala se 8. května 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháníme fotografa na naši svatbu v Ostravě 14.6.2014, fotograf nám odpadl :(((((( Nevíte o někom???
11. kvě 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 doporučuju Marlinphoto (nevím jak jsou na tom s termínem), ale fotili svatbu nám a byli jsme moc spokojení, jsou to nejen profšsionáílové, ale milí fajn lidé
11. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaccaa
Registrovala se 5. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 75 příspěvků. Ostrava, Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kaccaa
Registrovala se 5. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 75 příspěvků. Ostrava, Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 za mně Lukáš Večerka emoticon
11. kvě 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
 Dobrý den, na tento termín máme stále volno. Fotíme ve dvou a v ceně svatby děláme i předsvatební focení. Mrkněte k nám na profil nebo na web a kdyby se Vám naše práce líbila, dejte nám vědět.
Přejeme pěkný den.
J+P Nejedlí
11. kvě 2014 ve 21:57  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

@carmilla
Dobrý den, Váš termín se mi uvolnil. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák emoticon
11. kvě 2014 ve 22:40  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí