Menu Forum

Fotograf na 13.9.2014 do Černé Hory?

2. čer 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
Registrovala se 10. května 2014 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Drnovice, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
Registrovala se 10. května 2014 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Drnovice, Region Blansko.
 Najde se tu prosím fotograf, který by měl čas a chuť nafotit naši svatbu? Svatba bude 13.9.2014 v Černé Hoře (okr. Blansko). Jednalo by se spíše o nějaký menší balíček (obřad, skupinové foto, foto novomanželů). Kvůli osobnímu setkání před svatbou bychom byli rádi za nabídky hlavně z Brna a okr. Blansko.
Děkuji emoticon
20. kvě 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, ráda Vaši svatbu nafotím, termín 13. 9. 2014 mám volný,
do Brna jezdím každý týden, takže osobní schůzka by nebyla problém emoticon
Přeji pěkný den, Soňa Goldová
20. kvě 2014 v 08:48  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky, Váš termín máme ještě volný .... emoticon
20. kvě 2014 v 09:29  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 Ahoj doporučuji Zezufoto má tady portál tak se podívej emoticon
20. kvě 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

Foto a video - Region Brno

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

@linusha Jsem z Tišnova, pokud by vyhovoval náš styl jsme tu jen pro Vás. Můžeme udělat zdarma předsvatební foto. Koukněte se na web. Zdravím emoticon
20. kvě 2014 v 15:44  •  www.fotosvoboda.cz/svatby-svatebni-fotograf-tisnov-brno/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
fotoportrét
fotoportrét
linusha
7
 Děkuji všem za nabídky či tipy, už máme vybráno i domluvenou spolupráci emoticon
1. čer 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
nejmil
Miloš Nejezchleb Photography
Miloš Nejezchleb PRO

16

“Exkluzivní svatební foto ZDARMA. Dobrý den, hledám snoubence, kteří by byli ochotni, znovu mimo svůj svatební den obléct svatební šaty, nechat se znovu vyparádit (načesat, nalíčit) a strávit půl dne focením. Odměnou nabízím exkluzivní a netradiční fotky. Podmínky: Termín- srpen/září, Místo - Jižní Morava, možno se odhodnout i na focení během svatební cesty. Moje portfolio najdete zde na Beremese (nejmil)”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, jsem z Jedovnic, pokud by Vás moje práce zaujala, dejte vědět, v případě zájmu je osobní schůzka samozřejmost. Mějte se hezky.
1. čer 2014 ve 22:21  •  www.nejmil.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
 Ahoj doporučuji Zezufoto má tady portál podívej se emoticon
2. čer 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí