Menu Forum

Fotograf na 13.8.2016

29. čer 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
xandra64
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 13. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
xandra64
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 13. srpna 2016
 Ahojky,hledáme fotografa z okolí Rychnova nad Kněžnou,který by nafotil naši svatbu 13.8.2016 v 11:30 hodin na zámku v Rychnově nad Kněžnou.Protože budeme jen já,ženich a dva svědkové...čili málo nás,domluvili jsme se s přítelem na focení pouze obřadu.Zatím všechny, které jsme oslovili měli buď již obsazeno nebo mají jen balíčky.My bychom chtěli opravdu jen obřad a možná nějaké foto pak v zahradě....Prosím,pokud by se našel nějaký volný šikula,který by měl na dva šťastlivce čas určitě budeme rádi.Moc a moc děkujeme.Ája
28. čer v 06:52  •  Svatba byla v srpnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den, podívejte se na mou práci.... případně se ozvěte emoticon.

Standa Matouš
28. čer v 08:59  •  standamat-photography.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
4
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (38 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
4
 Dobrý den,
termín volný.
Rád přijedu.
Posílám nabídku do SZ
S pozdravem Luboš
28. čer v 09:13  •  www.beautyfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den.
S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
28. čer ve 21:36  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia a ceníku na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Když se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. I z malinké svatby si můžete zachovat krásné portréty, je to památka na celý život.

Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou

Mikuláš Křepelka
29. čer v 11:32  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
29. čer ve 20:16 • az_fotosluzby_eu