Fotograf na 13.8.2016 - Nová Lhota, Hotel Háj

Sháním fotografa na 13.8.2016, děkuju za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, datum mam volne a moc rada Vam prijedu svatbu nafotit. Blizsi informace zasilam interni postou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Pokud by Vás zaujala moje práce (více najdete na našem webu a FB), ozvěte se! Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Luká LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také bych Vám moc rád nabídnul své služby ;) Přeji krásný den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, je tu spousta kvalitních zájemců, ale přes to to zkusím :) S přáním hezkého dne, Radim
Odpovědět
Profilova fotka
@werta Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 13.8. mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. Termín je aktuálně volný. S přáním pěkného dne Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, do zpráv vám pošlu nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mam tento termín volny =) Můžete si kouknout na ukázkové fotečky na profilu a nebo na stránkách =)
Odpovědět
Profilova fotka
@werta Dobrý den, v případě, že ještě hledáte fotografa, budu rád, pokud byste navštívila můj zdejší profil. Váš termín mám volný. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také bych rád nabídl své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?