Fotograf na 12.9.2015 Teplice?

Dobrý den, hledám fotografa pro svatební obřad v Duchcově u Teplic. Termín 12.9.2015. Prosím, nabídněte. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme ještě volný. Dovolím si, zaslat vám i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na naše webové stránky, které máme uvedeny na kartě. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám ještě volný a tak posílám osobní zprávu. :-) Mějte se moc hezky. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, náš poslední volný sobotní termín v září, kdybyste o nás měli zájem, veškeré info najdete zde na profilu, webu nebo FB. Jsme sice z Brna, ale na sever jezdíme a do Duchcova nebereme žádné cestovné. Přejeme pohodový den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby. Mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky, dále pak několik milých malých překvapení :) V případě zájmu navštivte můj profil či web, kde naleznete orientační ceník. Přeji příjemné a klidné přípravy a šťastnou volbu fotografa.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Jsem z Teplic a Váš termín mám zatím volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovolím nabídnout své služby. Koukněte na můj web a v případě zájmu se určitě domluvíme. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím své služby. Veškeré info na webu. S přáním štěstí, ať už si mě vyberete nebo ne :) H. Jordán
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?