Fotograf na 12.9.2014, Zámek Vinařice - Mladá Boleslav

Dobrý den, hledám fotografa, který by zachytil náš svatební den - 12.9.2014. Za každou zkušenost i doporučení budu ráda. Děkuji Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky, Vas termin mame jeste volny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer Radu, dovolila jsme si vás kontaktovat přes interní zprávu :) Michaela Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás Radko, já vám mohu nabídnout své zkušenosti svatební fotografky také ;-) , koukněte i ke mě na portfólio. Budu ráda, když v případě zájmu napíšete. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Radko, bude mi potěšením, pokud zavítáte i do mého svetebního portfolia - ať již zde na beremese, nebo přes odkaz dole pod tímto textem. Mladou Boleslav nemám daleko a páteční svatby jsou cenově zvýhodněné. :) S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, rád vám nabídnu své služby, celý den fotím za 6000Kč. Bez dalších poplatků! Budu moc rád když se podíváte na mé webové stránky, nebo na profil na beremese a v případě zájmu mně kontakutujete. Hezký den Tomáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat i na naší nabídku. Třeba Vás styl práce a ceník zaujmou. Pokud ano, rád si s Vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Radko. Prvně velká gratulace k Vaší chystané svatbě! :-) Ráda bych Vám nabídla své foto služby. Váš termín mám zatím volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Radko, váš termín mám zatím volný a budu rád, když se podíváte do mé galerie na styl s citem pro detail, který by váš mohl oslovit. Přeji příjemný nedělní podvečer. Pavel Studio 123fotime
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si nabídnout své služby. I když jsem z Prahy, dojíždím po celé ČR a na podmínkách týkajících se dopravy bychom se určitě nějak domluvili. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se pak můžete podívat i na orientační ceník. Pokud Vás má práce a nabídka zaujme, určitě mne neváhejte zkontaktovat. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dost toho napovídali už ti přede mnou. Pokud se Vám bude líbit, co najdete v mém svatební portfolku, popovídáme si o dalších věcech. Mějte se hezky David
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, V daný termín mám také volno a rád bych Vám nabídl své služby. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru. SK.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme z Mladé Boleslavi, fotíme ve dvojici a na letošní svatební sezónu poskytujeme slevu 25%. Mkrněte na naše fotky zde nebo na facebooku. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvíme nezávaznou schůzku. Budeme se na Vás moc těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termínek volný. Mrkněte na fotky. S pozdravem IM
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento den volno. Pokud se vám moje práce bude líbit, budu ráda, když mě kontaktujete. Mějte se krásně! Jitka ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš svatební den ráda zdokumentuji. K celodennímu fotografování nabízím předsvatební fotografování zdarma. Přeji dobrý výběr svatebního fotografa. s pozdravem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den tento termín mám volno rád bych vám nabídl focení bez stresu za výhodné ceny Vám mohu nabídnou zdarma schůzku předem na doladění všech detailů Těším se na spolupráci s Vámi Luboš Kos ¨
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?