Fotograf na 12.8.2016 Zámek Berchtold

Dobrý den, sháníme fotografa na 12.8.2016 na Zámku Berchtold v Kunicích. Doba focení by byla od cca 10:45 do 14:00 hod ( obřad + profi foto novomanželů, rodin atd.) Předem děkuji za nabídky, kontakty atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetttaa Dobrý večer, můžu být jen vaše. Termín mám zatím volný. Více najdete u mě na webu. Jsem z Prahy, mám to kousek. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Chtěl bych Vám nabídnout své služby a budu rád, když Vás moje fotky zaujmou, místo znám už sem tam fotil ale i tak je dobré se před svatbou sejit osobně. Děkuji S pozdravem Honza :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do SZ posílám nabídku. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám váš velký den vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Cenu zasílám do soukromé zprávy. Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ten, velmi rád se na zámek Bertchtold opět podívám. Cenovou nabídku píši do SZ. Hezký den Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetttaa Ahoj, předloni se vdávala moje kamarádka na Berchtoldu a využila služeb i naší fotografky :) tak mrkni jestli se ti bude jeji práce líbit . www.baladova.cz a tady je svatba Edity :) https://www.facebook.com/media/set/?s... Veronika
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?