Fotograf na 11.8.2018 v Praze prosim...

...rada bych poprosila sikovneho fotografa o nafoceni nasi svatby,ciste,ostre fotky! Kdo mate v tento termin volno,ozvete se mi s Vasi nabidkou. Dekuji M&M
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda vaší svatbu nafotím. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš svatební termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si Vám dovolím zalat do sz. Přeji hezký den Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den M&M, zkuste nahlédnout do mého portfólia a na www a pokud to budou fotografie, které vás s partnerem osloví, budu rád k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, mohu nabídnout volný termín. Bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
...a tady pár fotek...
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem také k dispozici, více na mém profilu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Pokud se vám bude líbit má tvorba, dejte vědět a domluvíme se na ceně a případné osobní schůzce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud budete mít zájem, tak napište - rádi vám svatbu nafotíme + video také umíme. Hezký den M+K
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den :) Když se vám budou líbit moje fotky tak se mi ozvěte! Přeju krásný den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
@makymark Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, pokud ještě nemáte vybráno, tak bych Vám rád nabídl i své foto služby. Děkuji, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Volno bych měl, tak jen záleží jestli si vzájemně sednem stylem a představou, což snadno zjistíte u mě na webu viz podpis ;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?