Fotograf na 11.7.2015 v Jičíně

Zdravím, sháníme fotografa v okolí Jičína neměl by někdo nějaké typy? :) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Jičína to nemám daleko a váš termínek mám prozatím volný :) Na ukázky prací a recenzí se můžete podívat zde do alb na profilu, více informací naleznete na mých stránkách. S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jestli není podmínka bydlet v okolí Jičína, tak se hlásíme taky s volným termínem. Posíláme Vám info do SZ. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám interní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám volno a Český Ráj miluji a dokonale znám :-) Budu ráda, když se ozvete. Šťastnou ruku při výběru nejen svatebního fotografa :-) PT
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, mám prozatím volno a bude mi potěšením vám zdokumentovat váš svatební den. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na webu. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Poslala jsem vám zprávičku. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
@barcakos. Dobrý den. Mohu Vám nafotit svatbu v Jičíně. Mám to kousek a ceny jsou velmi dobré. Další fotky a ceník najdete v profilu a na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
@barcakos Doporučuji fotografku Michaelu Zaňkovou. Jednoznačná volba, do Jičína to má kousek.
Odpovědět
Profilova fotka
snad to nemam do Jicina nejdal ze vsech :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám termín také zatím volný. Budu rád, pokud se podívíte na moji práci zde nebo na webu, kde naleznete také ceník. A do Jičína to také nemám daleko :-). Daniel Dančevský.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?