Fotograf na 10.10.2020 - okolí Slavkov u Brna

Dobrý den hledáme fotografa na svatbu s datem 10.10.2020 ze Slavkova nebo z okolí. Je tu někdo kdo má s některým zkušenosti?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý večer, termín mám volný a tak pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád přijedu ;-) Termín zatím mám volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby, jakožto svatební fotograf. Ceny již od 3500,- Budu se těšit. S pozdravem Roman Branda.
Odpovědět
Profilova fotka
@kubaj94 Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovědět
Profilova fotka
@kubaj94 Dobrý den Kubo, 10.10. nemám obsazené. Rád přijedu, mám to kousek. :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný a rád Vám svatbu nafotím. Jezdíme ve dvojici za cenu jednoho. Info najdete na mém webu. Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
@kubaj94 Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kubaj94 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce,mám Váš svatební termín ještě volný :) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím vaši svatbu, pro více informací navštivte mé stránky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, moc rád budu k dispozici. Píšu vám SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám SZ s nabídkou. ;-) S pozdravem Michal Studený
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád vám udělám zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vášeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. Díky Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu, pokud se Vám bude líbit moje ukázka. Veškeré informace naleznete na mém webu. S přáním hezkého dne Jindra Pekař
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Křenovic a termín mám volný :) S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
@kubaj94 Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 10 000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. Kromě klasického focení nyní nabízíme také pronájem fotokiosku i s profesionální obsluhou za akční cenu 6900,-Kč s neomezeným tiskem, viz. https://fotokoutek.fun/fotokiosek/. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?