Fotograf na 1.7.2015 Praha

Hledáme fotografa pro náš svatební den 1.7.2016 v Praze. Děkujeme za tipy a nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo se nemá, tak budu první :) Mrkněte na web (odkaz níže) popřípadě blog(odkaz na stránkách), kde naleznete celé svatby...Rád vám svatbu nafotím...hezký zbytek dne. VK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ispirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda Vám nabídnu své foto služby, Váš termín mám ještě volný. Více na mém webu nebo na facebookovém profilu. Mějte se moc hezky. Petra Czernek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, prvního července mám ještě volný termín a můžu být k dispozici. Ukázku mé práce najdete na webu. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, pokud by vás zaujal můj styl focení a splňoval vaše představy, velmi rád váš Den zdokumentuji. Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách. Budu se těšit na případné setkání. S přáním krásného večera. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Prahy. Velmi ráda bych Vám na Váš velký den nabídla svoje fotografické služby. Další moje fotografie včetně ceníku naleznete na webu. V případě jakéhokoliv dotazu mne neváhejte kontaktovat! Budu se těšit! Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzyy Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotím Vaší svatbu. Portfolio mých svatebních fotografií, doporučení od jiných nevěst, stejně jako aktuální ceník naleznete na mém profilu. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, háda také přidám svou nabídku. Více u mě na webu. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný :) a velice ráda vám váš den D zdokumentuji. S pozdravem M.Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout naše služby. Jsme přímo z Prahy a fotíme buď s manželem nebo fotím sama podle vybraného balíčku. :-) Dovoluji si Vás tedy pozvat na naše stránky aby jste okoukla jak co děláme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzyy Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je prozatím volný. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám. Velice ráda vás vyfotím. Podívejte se prosím na naše stránky. Zdraví Mirka Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
obrý večer, rád Vám také nabídnu své služby ;) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?