Fotograf na 1.5.2015 - Pardubický kraj

Sháníme dobrého fotografa na svatbu u přehrady Seč - obřad bude v lese u zříceniny Oheb, takže nejlíp někoho, kdo má zkušenosti s podobným focením. Díky moc za tipy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 1. 5. 2015 mám stále ještě volný, :) budu moc rád, když se podíváte na mé webové stránky. Naleznete na nich veškeré důležité informace. Ukázky ze svatebního focení, ceníky a široký výběr ze svatebních balíčků. Budu se těšit Lukáš Machaníček
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to zní dobře. Ráda Vám nabídnu své služby, vše mám na svém profilu na beremese, takže když se Vám budu líbit, ráda přijedu. P.S: Pár lesních fotek mám na profilu taky, i když jsou fashion, ale snad to nevadí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
To zní jako výzva, termín mám volný. Všechny potřebné informace mám na webu. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@petamatejka Krásný den, posílám interní zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petamatejka Krásný dobrý den, pokud Vás moje práce osloví, budu ráda :-) Mám za sebou převážně obřady z přírody :-) Více najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i k nám na web. V lese jsme již fotili a takové svatby máme moc rádi. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslala jsem vám interní zprávu. Petra L.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, moc rád bych vás pozval k návštěvě svých stránek v odkazu zde pod čarou. Třeba vás styl mé práce zaujme. Termín mám prozatím volný. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé). Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, reagujeme na Vasi poptavku ohledne svatebniho foceni: Vas termin zatim mame volny a fotíme po celé ČR, takze misto konani je bez problemu. Mrknete prosim na nasi stranku (predevsim do blogu, kde je hromada novych fotek) a nebo na nas facebook. Jsme prakticky neustale na mailu, mobilu, skype ap, takze se na vsem muzeme konkretne dohodnout . Cenova nabidka se odviji od celkove delky svatby a Vasich pozadavku (nekdo chce vytvorit fotoalbum, vytisknout fotky na vetsi format, fotit svatbu od priprav az po oslavu ap.). Dekujeme za pripadnou odpoveda prejeme Vam pekny den -- S pozdravem Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Díky všem za nabídky. Fotografku už máme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ukázky mé práce na webe.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?