Fotograf Moravská Třebová

Profilova fotka
Dobrý den sháním fotografa (klidně i profi) nejlepé s kameramanem na svatbu tak aby byli oba dva sehraní. Svatbu budu mít 7. 8. 2021 v Moravské Třebové. Prosím doporučíte mi někoho popř se někdo nabídněte. Předem děkuji za dopručení a nabídky Kristýna 😉 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný. Když vás zaujme můj styl focení, rád vám svatbu nafotím. Také spolupracuji s několika kameramany. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kristýno, Váš svatební termín máme zatím ještě volný. Jsme sehrané duo fotograf | kameraman s dlouholetými zkušenostmi. Přesvědčte se v portfoliu sami. Videa na ukázku zasíláme. Děkuji, hezký den S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Společně s manželem fotíme i točíme. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_henslova Dobrý den, termín mám volný. Veškeré informace, ukázky a ceník najdete na mé www presentaci. V případě zájmu mohu doporučit i skvělé kameramany s dronem. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Dobrý večer, Váš termín mám volný a navíc je to na moje narozeniny :-). Moravská Třebová není od Olomouce daleko, spolupracuji i s kameramanem, máme dron, vlastním i fotobudku s rekvizirtami a myslím, že mám i příznivé ceny, při současném objednání s kameramanem jsou pak ceny ještě příznivější. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příjemný večer! Za náš svatební vyhledávač bychom doporučily Jiřího Vacka, Davida Lercha nebo Janu Hronskou. Zda budete mít zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete fotografy také rovněž kontaktovat. Najdete tam mnoho dalších talentovaných fotografů, kteří fotí v okolí Moravské Třebové. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kristyna_henslova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, poslal jsem Vám SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy <3 Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web - Iva & Duc
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?