Fotograf Mladá Boleslav Zámek Loučeň 16.7.2016

Scháním fotografku na focení celýho svatebního dne. je tu někdo?? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
pokud netrváte na fotografce tak tento termín mám volný :-) Víc fotek a info na webu, pokud se Vám moje práce bude líbit budu rád když se ozvete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, také se připojuji a pokud by vám nevadil fotograf, tak můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji pro představu několik fotografií a bližší informace do soukromé zprávy. Budu se těšit na případnou spolupráci. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bud mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@dollynka1 Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby fotografa. Nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Když na to přijde jsem i fotografka :) Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?