Fotograf - Mariánské Lázně, 7.9.2019

Dobrý den, poptávám fotografa do Mariánských Lázní na termín 7.9.2019
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, termín mám zatím volný, budu ráda, když mrknete na mé webovky. S pozdravem Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Také se připojím s naším nabídkou emoticon Ceny svatebních balíčků a ukázky naší patnáctileté práce najdete na našem webu, nebo facebooku emoticon Klidné zařizování!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila P.S.: Jsem místní. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem fotograf a rád budu součástí Vašeho dne a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. V příloze posílám ukázku mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat 😊
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, ráda vám svatební den nafotím, termín mám volný. Mariánské lázně, to je má srdcová záležitost, takže delší cestování zvládnu. 5 hodinový balíček, který je nejžádanější, vychází na 10tis. V ceně jsou všechny nafocené fotky na DVD v max.rozlišení. Nabízím i 8 hodinovku za 15tis. Jaký typ fotek se vám líbí?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?