Fotograf Malé Číčovice - 22.6.2017

Ahoj, poradíte mi někdo dobrého fotografa?? Svatbu budeme mít v Malých Číčovicích 22.6.2017. Díky. Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád svatbu nafotím. Fotky i další informace u mě na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku, prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svateb, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, budu rád, když se ozvete. Daniel Dančevský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. termín máme volný . Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Lindo, když se budou líbit fotografie, tak v termínu mohu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín mám volný. Mé portfolio a veškeré informace najdete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, ráda přijedu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Lindo, termín mám ještě volný. V případě zájmu mě kontaktujte. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@lili2016 Dobrý den, i já bych mohla. Přeci jen je to čtvrteční termín. Ráda se s vámi domluvím. Mám to k vám kousek, jsem z Prahy. Ráda se s vámi setkám. Koukněte prosím na mé portfolium, které najdete u mě na profilu zde na beremese.cz či na webu. Budu ráda, pokud se ozvete. Hezký večer, ZeZu
Odpovědět
Ahoj/Dobrý den všem, moc děkuji za zaslané nabídky. Na všechny jsem koukala a pečlivě zvažovala a už máme vybráno. Přeji krásné léto plné vydařených svateb. Linda
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?