Fotograf malá svatbička 30/4/2015

Dobrý den, hledám last minute fotografa pro minisvatbu 30/4/2015, okolí HK, byl by někdo volný? :) Děkuji. VP
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín máme ještě volný :) a klidně za vámi přijedeme. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy svatebních fotobalíčků. Budeme se moc těšit. Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nabídku máte v poště. S pozdravem Luboš Kos
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín mám volný. Vzhledem k tomu, že jde navíc o last minute a malou svatbu, ráda bych vám poskytla slevu. Více informací o slevě napíšu do zprávy. Nabízím hlavně tvůrčí přístup k novomanželskému fotografování. Žádné fotky "přes kopírák", ale snímky šité na míru. Místo a pózy volím nejen podle toho, co je k dispozici, ale hlavně podle povahy a zájmů portrétovaných.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, taktiež som zaslala ponuku do pošty :-) skúste mrknúť k nám na web alebo FB, kde nájdete viac ukážok z našej práce. Zdravia Lucia a Marek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám volný termín, budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník :) Mou předností je nenarušování obřadu, nevyumělkované fotografie, zachycení přirozených okamžiků.
Odpovědět
Profilova fotka
jsem volná:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, veškeré info najdete na webu a reference zde na profilu. Pokud Vás práce zaujme, ozvěte se.. Pěkný večer, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Více mých fotografií naleznete na webu nebo fb. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. S pozdravem Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Hradec je relativně blízko, tak bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu nabídnout své služby...s pozdravem P.J.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlka Dobrý den. Váš termín mám volný a mohu vám svatbu nafotit. Jsem z okolí Hradce a nebude problém s dopravou. Ceny mám také vhodné pro malou svatbu, ale rozsah si můžete vybrat dle ceníku na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím podívat také na mé stránky. Váš termín mám prozatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat a sepsat smlouvu. Myslím že menší 4. hodinový balíček by mohl být přesně pro vás. V nabídce máme i balíčky foto+video (2 lidé) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dovoluji si nabídnout své služby. Budu rád, když se na mou práci podíváte na mém profilu, případně na mém webu, kde je k dispozici i kompletní ceník. Pěkný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Vámi uvedený termínek máme v dubnu jediný volný, do zprávy Vám zasílám nabídku :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?