Fotograf Litoměřice květen 2016 zkušenosti

Ahojky, vybírám fotografa na květen 2016 v okolí Litoměřic. Máte nějaké tipy, s kým jste měli dobré zkušenosti? Našla jsem Tomáše Pěnku, měl jste ho někdo na svatbě? Fotky vypadají pěkně. Případně mě zajímají i cenové nabídky jiných fotografů. Děkuji za rady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem z Ústí, ale nevím, zda mám ještě volno. Nepíšete přesný datum svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat na mou nabídku. Na webu mám základní informace, kdyby Vás zaujaly, určitě se ozvěte i s konkrétním termínem. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
@kpetruskak Dobrý večer, Litomeřice máme kousek od Ústí, mrkněte k nám, jestli vás zaujme naše práce. Případně jestli budete mít zájem, můžeme se nezávazně sejít. Jinak veškeré informace včetně cen najdete u nás na webovkách. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
@kpetruskak Ještě doplníme, že volnou už máme jen první sobotu, jinak ale ostatní dny zatím volno. Reference na nás najdete tady na profilu nebo na našem facebooku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @kpetruskak, dobrý den, připojuji se také. Veškeré informace mám na webových stránkách. Pokud vás zaujme moje práce a styl tak mě neváhejte kontaktovat. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím také mrknout na mé portfolio a ceník na stránkách zde pod čarou. Reference klientůnajdete buď zde, nebo na Facebooku. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf + kameraman (2 lidé) Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termíny v květnu mám ještě volné, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... S pozdravem Robin :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Přidávám se s nabídkou svých služeb. Také mám ještě nějaké volné květnové termíny. Reference najdete tady na mém profilu, fotky tamtéž, nebo na mých stránkách (tam jsou i celé svatby). Na mém webu v záložce Nabídka a ceny najdete také mé svatební balíčky. Když Vás má práce zaujme, není problém se sejít a promluvit si o Vašich přáních a představách osobně. Jsem z Teplic. Mějte krásné podzimní dny! Robert Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také si dovolím nabídnout své služby ;) Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@kpetruskak Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém profilu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídku také naše fotografické služby. Celodenní svatby fotografujeme vždy ve dvou fotografkách! Budeme se na vás těšit:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?