Fotograf Liberecký kraj, červen 2023

Zdravím, nemáte někdo doporučení na dobré fotografy v Libereckém kraji ? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás mé portfolio zaujme, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Vaši svatbu. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@anarud Dobrý den, rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout své služby
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, velice rád se stanu vaším fotografem. Více informací a ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🤍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂 S pozdravem,
Odpovědět
Profilova fotka
@anarud dobrý den, doporučuji Radka ze Zachyťto.cz. Jezdí po celé ČR a fotky dělá krásné. Nám na podzim fotil editorial
Odpovědět
Profilova fotka
@anarud Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Dobrý den, děkuji za reakce. Fotografa jsme již sehnali, ale věřím, že se budou návrhy někomu hodit 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?