Fotograf Liberec a okolí (2022)

Profilova fotka
Poptávám fotografa na svatbu z Liberce a okolí. Svatba bude v červenci 2022.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, jako svatební fotografka jezdím všude možně, ráda Vám ji zajedu do Liberce vyfotit, pokud mi vyjde termínově. Ukázkové fotografie najdete nějaké zde i na mých webových stránkách. Pokud Vás zaujmou, budu ráda, když se ozvete. Do zprávy vám pošlu bližší informace a pěkný den Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda Vám svatbu nafotím. 🙂 V případě zájmu mě můžete kontaktovat přes webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, budu-li mít v termín volno, rád se o focení postarám 🙂. Portfolio i ceny naleznete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Moc rád vám svatbu nafotím. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa_andrlova Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mě na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, několik červencových termínů mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji foto vm-design a video momenty lásky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Přeji pěkný a usměvavý den, 🙂 bude mi potěšením fotografovat tak krásný den, jaký jste si vybrali pro Vaši svatbu..., budete-li mít zájem, určitě se na mě neváhejte obrátit. Krásný den, Honza 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluji!, nějaké termíny mám ještě v červenci volné a rád budu fotografovat Váš den. Informace a ukázky mé práce najdete zde na mém profilu a především na webu. Ať Vám všechno vychází! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?