Fotograf - Kuřimská Nová Ves, 11.5.2019

Zdravím, hledám poloamatérského fotografa na celodenní focení svatbyv Kuřimské Nové Vsi 11.5.2019. Cena max.do 8 tisíc. Nevíte někdo o někom, prosím? Díky moc :)
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceny posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a svatbu přijedu moc ráda nafotit! Více informací zasílám do soukromé zprávy. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Více info zasílám do sz. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přeposílám Vám svoji nabídku. Cena za fotografování celého dne cca 12h je 7000,-. S tím, že odezdávám dárkový box, kde jsou vytištěné fotografie 15x20 - 10 ks, 10x15 - 15 ks. Fotografie jsou uloženy zároveň na usb disku (16gb).Zároveň jsou zde uloženy minimálně 300 upravených fotografi včetné fotografie originální. V případě dopravy k Vám bych požadoval 350,-/ 100km. Snažím se dělat fotografii rozumně s tím, že udělám vše proto aby novomanželé byli semnou maximálně spokojeni. V případě zájmu naleznete moji práci na profilu BrandaArt a na webu. Přeji Vám hezký večer. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k zasnoubení. V tomto termínu mám volno a proto bych vám ráda nabídla své profesionální služby. Více informací naleznete na mých webových stránkách. Přeji pěkný den
Odpovědět
@luckapaz Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Veškeré informace a ceny naleznete na mém webu. Děkuji, přeji krásný den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ráda nafotím vaši svatbu. Zvu vás tedy tímto k prohlédnutí mé práce zde na profilu nebo proklikem na web a facebook stránku.
Odpovědět
Profilova fotka
@luckapaz Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přeposlal jsem Vám svoji nabídku do zpráv. V každém případě se snažím udělat vše, aby zákazník byl s průběhem a s výsledkem maximálně spokojen. V případě zájmu naleznete moji práci na profilu BrandaArt a na mých stránkách. Přeji Vám hezký večer. S pozdravem Roman Branda
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?