Fotograf, který má zkušenosti s focením na liberecké radnici (6.8.2016)?

Profilova fotka
Sháníme spíše levnějšího fotografa z Liberce a okolí, který již má nějaké zkušenosti s focením na liberecké radnici.
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela_heckova Já :-) Fotila jsem tam již dvakrát a moc se mi líbí to její zátiší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, ano fotila jsem na radnici v Liberci a velice ráda vám tam svatbu vyfotím: Do zprávy vám napíšu cenové balíčky. Zde pár ukázek svatebních záběrů, Přeji pěkný večer Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
@marcela_heckova základní cena na 2 hod, 4000 kč cca 4 hod. 6000 kč cca 6 hod. 8000 kč cca 8hod. 10000 kč Budu ráda, pokud se ozvete a zodpovím vám veškeré vaše dotazy. Zdravím Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf a kameraman (2 lidé) a automat na focení s rychlým tiskem Fotobot. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Libereckou radnici sice neznám, ale to mi nebrání v tom, abych vám tam vyfotil perfektně obřad, poradím si s každým prostorem. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, již máme vybráno :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?