Fotograf Kristin hrádek červenec 2018

Zdravím. Sháním fotografa na naši svatbu. Ideálně na opravdu celý den, protože bych chtěla pořídit i pár večerních fotografií. Nevíte o někom? Nejlépe někdo kdo už v daném místě i fotil. Jediné co bych asi oželela jsou fotografie z příprav. Ale viděla bych to asi tak na 12 hodin focení určitě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
@dvakratanocz Dekuji, podívám se.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na mých stránkách, a pokud Vás zaujmu, neváhejte se mi ozvat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Navštivte prosím mé webové stránky, kde najdete portfolio a ceny. Přeji hezký večer Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by vás zaujala naše práce, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Litvínova a místo znám. Pokud zaujme moje práce, můžu být k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Děkuji. Na všechny nabídky ať už tady či ve zprávách se mrknu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se trefíme do termínu, tak nějaké termíny v červenci mám volné. Hezký den, Robin.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, červenec není problém. Rád Vaši svatbu nafotím. Mrkněte na můj web, kde najdete ukázky mé práce. Budu se těšit na případnou zprávu od Vás. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @lorrothina Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Všem mockrát děkuji, nabídky už mi prosím neposílejte. Mám z čeho vybírat blížím se do finále. Všechny vás budu postupně kontaktovat a řeknu vám jak jsem se rozhodla. Ještě jednou děkuji a přeji všem krásný den a mnoho úspěchů.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?