Fotograf Kostelec nad Černými lesy 20.9.2014

Profilova fotka
Sháníme fotografa na sobotu 20.9.2014 od 12hodin v kapli v Kostelci nad Černými lesy. Ideálně příjezd na obřad, focení obřadu, po obřadu, skupinky apod., přejezd do obce Lensedly, focení během hostiny cca do 18 hodin. Hlavní podmínka jsou všechny vyfocené fotky na CD + upravené fotky také pouze na CD. Samozřejmě obvyklý požadavek: za co nejnižší cenu... Děkuji, těším se na nabídky..Taulová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zprávu s cenovou nabídkou jsem odeslal.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, a co video nebudete chtít?? posílám Vám info do Vaší pošty. Zdraví Bajer
Odpovědět
Profilova fotka
Krasný večer,váš termín máme prozatím volný, budeme rádi pokud zavítáte na naše webové stránky, na kterých naleznete veškeré informace i ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer nevěsto, termín mám volný, místo znám, již jsem fotila. Nesplňuji sice podmínku poskytnutí neupravených záběrů a fotek v rawu, ale přesto budu ráda, pokud se podíváte na můj web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby mám volný a ve své nabídce mám i foto-balíček s vašimi podmínkami za výhodnou cenu. Cenovou nabídku vám posílám. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám zatím také neobsazený. Pokud by vás oslovil můj styl, jsem připravený vám svatbu nafotografovat. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby
Odpovědět
Dobrý den, nevím, zda-li má volno, ale vyzkoušej ZEZU . Já mám do ní krásné fotky z červnové svatby a musím podotknout je s ní úžasná spolupráce!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám ještě volno. Pokud se Vám bude líbit moje práce, tak není problém se domluvit. Jsem z Prahy, tak bych si neúčtoval cestovné, Kostelec je kousek. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
@taujan Dobrý den, váš termín mám volný. Nemohu vám nabídnout všechny neupravené a nafocené záběry, za to vám mohu nabídnout kvalitní práci a všechny odevzdané fotografie upravené. S pozdravem M.Z. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám ještě volný Váš termín :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nám se dnes uvolnil tento termín, takže pokud ještě nemáte vybráno, ozvěte se! Filip a Linda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do IP. Lukáš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, velice rádi Vám nabídneme focení Vašeho svatebního dne. S pozdravem Šárka Mašková, JS Photography.
Odpovědět
Profilova fotka
@taujan Dobrý den, koukněte i ke mě do portfolia a pro podrobnosti na můj web. .Kostelec nad Černými lesy znám a fotím tam opravdu ráda ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?