Menu Forum

Fotograf Kostelec n CL 29.8.2015

28. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
klarahol
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
klarahol
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nevíte o fotografovi okolo Kostelce nad Černými Lesy? Svatbu máme 29.8.2015 v Kostelci v kapli od 15:00, jedná se cca o 3hodiny focení,obřad,společná foto po obřadem, ve. foto posezení s rodinou.
19. čer 2015 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@klarahol

škoda že nemůžu. Zrovna jsem se z Kostelce vrátila. Nálada jako vždy pohodová, počasí vyšlo a paní Fousková matrikářka je stále příjemná a toto dělá již roky. emoticon
Přeji šťastnou ruku při výběru fotografa!
19. čer 2015 v 19:53  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarahol
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
klarahol
  • Neví, kdy bude svatba
 @zezufoto paní Fousková je opravdu paní na svém místěemoticonDěkuji a pěkný den
20. čer 2015 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@klarahol Krásný den, Váš termín mám volný a zkušenosti z Kostelce také, i proto posílám zprávičku. Mějte se moc hezky. Petra
20. čer 2015 v 10:58  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

i já mám volný termín. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme emoticon

Hezký den, Martin
20. čer 2015 v 15:03  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petra_sebestova
Miroslava Bendová & Petra Šebestová- svatební foto, rodinné foto, ateliérové glamour a boudoir
Petra Šebestová PRO

1

“We.tl/i5bwXdgZrr www.svatebnifoto.cz fotky z veletrhu Diplomat”
(Před 1 rokem)

hezký večer, 3 hod balíček nabízím, v případě Kostelce i s dopravou zdarma
28. čer 2015 ve 21:51  •  www.svatebnifoto.cz, www.sebestova.cz, www.glamourfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí