Fotograf Kolín 1.7.2017

Dobrý den, hledáme fotografa na focení na svatbu 1.7.2017 cca na 8- 10hodin. Prosím o doporučení. Budu moc rada. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @sugo, termín mám zatím volný. Psal jsem i zprávu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se nám uvolnil. Můžeme nabídnout foto i video. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@sugo Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. :-) S pozdravem Vojta P.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Reference od klientů jsou zde na profilu Beremese a na Facebooku. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám svatbu nafotografuji. mrkněte na mé stránky, kde najdete veškeré informace. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@sugo Dobrý den, termín 1/7 se mi dnes bohužel z rodinných důvodů ze strany nevěsty uvolnil. Budu velmi rád, pokud navštívíte mé svatební portfolio - odkaz na web je hned pod vloženou fotografií. S pozdravem a přáním všeho dobrého Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín máme zatím volný. Budeme moc rády, pokud navštívíte naše stránky. Předsvatební schůzka je samozřejmostí. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@sugo Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?