Fotograf Klokočkův mlýn, Malý Blaník 2.6.2018

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu 2.6.2018. Raut bude v Klokočkově mlýně (Načeradec), obřad možná na Malém Blaníku, nebo také v Klokočkově mlýně. Jde nám o celý den. Máte někdo nějaký tip nebo nabídku? Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám má práce líbila, bude mi potěšením být v den "D" s Vámi. Vše co je potřeba najdete na mých stránkách, v případě zájmu nebo jakéhokoli dotazu mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám něco málo fotografií pro představu, je to krásná lokalita, takže pokud Vás moje práce osloví, velmi rád se sem vrátím. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám volný, jsem Vám tedy k dispozici. Poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžu být k dispozici. Jiří Šmalec
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám cenovou nabídku. Na mém webu najdete ukázky mé práce. Budu se těšit na odpověď. Prima víkend David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a mohu vám být k dispozici. Portfolio a ostatní informace najdete na mém webu. Přeji krásný den Markéta Peterková
Odpovědět
Děkujeme všem moc za nabídky. Večer je společně projdeme a dáme vědět :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
V červnu mám plno, ale doporučím vám kouknout na tyto tři fotografy/fotografky :-) @petrnoxnovak & @katerinabarvirova & @klarafoti
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Dobrý den, fotograf už je vybraný. Děkujeme mnohokrát za všechny úžasné nabídky a přejeme všem mnoho úspěchů.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @lirieltom Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové. P.s.: Jsem z Vlašimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
@lirieltom Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný :-). Pokud by má práce zaujala, rád Vaši svatbu nafotím. Více informací a ukázek na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já vám nabízím své služby, termín mám zatím volný. Více fotografií najdete na mém profilu či webových stránkách. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mám to kousek na místo kde budete mít svatbu, ráda Vám jí nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
@lirieltom Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín a budu ráda, když se podíváte na moje portfolio. Web i FB stránky v profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem se svatebními rekvizitami. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou, řekneme Vám co a jak. Podívejte se na naše svatební stránky AZ-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno, i ceník. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem, Matěj Škraňka AZ-fotoslužby
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a pokud by se Vám má práce líbila, budu rád, když se mi ozvete. Krásný den Jirka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?