Fotograf Klatovy 7.5.2016

Profilova fotka
Hledame levneho sikovneho fotografa na svatbu v Klatovech na 7.5.2016
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se podívejte na kartu, kde najdete odkaz na web. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte o naše služby zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Klatovy za rohem a termín volný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám zatím volný a rád přijedu i za Vámi. Pokud by se Vám moje práce líbila (více najdete na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš svatební termín mám ještě volný, pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Pěkný večer, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám volný, vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, termín mám volný, veškeré informace mam na webu, nebo Vám je ráda zodpovím ve zprávě Přeji Vám dobrou volbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přejeme hezký den. Tento termín máme zatím volný. Jsme z Plzně, fotíme v Klatovech poměrně často, pokud o nás máte zájem stačí si rozkliknout kartu profesionála nebo náš web a více se dočtete právě tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Hledáte svatebního fotografa? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?