Fotograf Kladno - Panenský Týnec 18.7.2015

Dobrý den, hledám fotografa z okolí Kladna, Slaného pro naší svatbu v Panenském Týnci. Prosím o cenové nabídky. Foto příprav, obřadu, novomanželů a svatebčanů, hostina. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, máme volno a Panenský Týnec je od nás nedaleko. :-) Do interní zprávy jsem si dovolila zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji svatbu přímo pohádkovou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme prozatím volný. Pokud by se Vám líbil náš styl práce, ozvěte se ;) Naši aktuální tvorbu i kompletní ceník najdete na našem facebooku nebo webu. Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám také zatím volný. V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat Přeji hezký večer Vráťa
Odpovědět
Doporučuji Megy Literovou z Kladna ;) Skvělá spolupráce, skvělé fotky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín :-) Více práce naleznete na webu....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete juknout i ke mě zde do alb, váš termínek mám prozatím volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velmi rád bych Vám nabídl mé služby. Moje tvorba i ceník je k nalezení u mě na webových stránkách. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si Vás pozvat k prohlídce svých stránek v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího styl práce a ceník zaujaly, moc rád si s vámi domluvím nezávaznou předsvatební schůzku. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video. Mějte se moc pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý dem. Ceny naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
@jaaanahr Hezký den, Váš termín mm zatím volný, koukněte se ke mě na web, pokud zaujme. S pozdravem, Zdeněk
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice nejsme z okolí, ale jezdíme po republice všude možně. Můžete tedy mrknout i k nám, termín je zatím volný. J+P Nejedlí
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?