Fotograf Kladno červenec 2016

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nemá někdo z vás tip na svatebního fotografa z Kladna a okolí, Popřípadě konkrétní nabídky. Jedná se o termín 9.7.2016 v blízkém okolí Kladna a zájem bych měla pouze o fotografie (profesionální) obřadu, skupinek a foto novomanželů... cca 2 hod, do 10 lidí na obřadu. Vím, že spousta fotografů odmítá takto krátké zakázky v hlavní sezóně....ale svatbu máme naplánovanou velmi malou, komorní a bez hostiny. Zároveň bych ráda měla ze svatby profesionální a kvalitní fotografie. Děkuji za tipy a nabídky. Elis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem sice z okolí, ale není problém přijet. Jednu svatbu jsem letos v Kladně fotila. Navíc mám v okolí rodinu, takže bych Vám nepočítala dopravu. Posílám 2 fotky z té Kladenské svatby a 1 od nás z MS kraje :-). Cenovou nabídku a podrobnější info posílám do soukromé zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se podívat i na mojí nabídku. Zvažte prosím, že dvě hodiny jsou tak akorát na obřad a začátek portrétního focení. Pokud máte opravdu komorní svatbu, věnujte focení víc času, projeďte si více lokací a užijte si den pořádnou procházkou. Mohu nabídnout náš 4 hodinový balíček. Třeba si to nakonec rozmyslíte. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nebudu Vám nabízet sám sebe, jsem z daleka, ale pokud mohu poradit, věnujte právě ty dvě hodiny jen portrétnímu focení. Aby bylo dost rozličných a kvalitních fotek, tak je dobré dopřát fotografovi dost prostoru na jejich realizaci. Přeji ať naleznete vysněného fotografa a vše se Vám vydaří jak jen si budete přát. Hezký večer. Alexander
Odpovědět
Děkuji za užitečné a vstřícné rady :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Rád vám nabízím i své služby, nevadí že máte svatbu krátnou. Cenu postavíme přímo na míru tak jak je potřeba. Nabízím také mnoho doplňkových služeb. Více najdete na webových stránkách. Lukáš
Odpovědět
Dekuji všem za tipy a nabidky. Jiz jsem si vybrala a domluvila se s konkretnim fotografem. Dekuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?