Menu Forum

Fotograf Kladno červenec 2016

22. lis 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
xjedle
2
Registrovala se 14. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Kladno.
  • Svatba byla 9. července 2016
fotoportrét
fotoportrét
xjedle
2
Registrovala se 14. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Kladno.
 Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda nemá někdo z vás tip na svatebního fotografa z Kladna a okolí, Popřípadě konkrétní nabídky. Jedná se o termín 9.7.2016 v blízkém okolí Kladna a zájem bych měla pouze o fotografie (profesionální) obřadu, skupinek a foto novomanželů... cca 2 hod, do 10 lidí na obřadu.
Vím, že spousta fotografů odmítá takto krátké zakázky v hlavní sezóně....ale svatbu máme naplánovanou velmi malou, komorní a bez hostiny. Zároveň bych ráda měla ze svatby profesionální a kvalitní fotografie.
Děkuji za tipy a nabídky.
Elis emoticon
14. lis 2015 ve 21:32  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
nejsem sice z okolí, ale není problém přijet. Jednu svatbu jsem letos v Kladně fotila. Navíc mám v okolí rodinu, takže bych Vám nepočítala dopravu. Posílám 2 fotky z té Kladenské svatby a 1 od nás z MS kraje emoticon. Cenovou nabídku a podrobnější info posílám do soukromé zprávy.

Mariana Ryšavá
14. lis 2015 ve 22:00  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
zkuste se podívat i na mojí nabídku. Zvažte prosím, že dvě hodiny jsou tak akorát na obřad a začátek portrétního focení. Pokud máte opravdu komorní svatbu, věnujte focení víc času, projeďte si více lokací a užijte si den pořádnou procházkou. Mohu nabídnout náš 4 hodinový balíček. Třeba si to nakonec rozmyslíte.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
15. lis 2015 ve 12:13  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

Foto a video - Region Brno
7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, nebudu Vám nabízet sám sebe, jsem z daleka, ale pokud mohu poradit, věnujte právě ty dvě hodiny jen portrétnímu focení. Aby bylo dost rozličných a kvalitních fotek, tak je dobré dopřát fotografovi dost prostoru na jejich realizaci. Přeji ať naleznete vysněného fotografa a vše se Vám vydaří jak jen si budete přát.
Hezký večer. Alexander
15. lis 2015 v 19:34  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xjedle
2
fotoportrét
fotoportrét
xjedle
2
 Děkuji za užitečné a vstřícné rady emoticon
15. lis 2015 ve 20:29  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
16. lis 2015 v 00:06  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 11 měsíci)

Rád vám nabízím i své služby, nevadí že máte svatbu krátnou. Cenu postavíme přímo na míru tak jak je potřeba. Nabízím také mnoho doplňkových služeb. Více najdete na webových stránkách.
Lukáš
19. lis 2015 ve 22:32  •  www.lukascerny.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
xjedle
2
fotoportrét
fotoportrét
xjedle
2
 Dekuji všem za tipy a nabidky. Jiz jsem si vybrala a domluvila se s konkretnim fotografem. Dekuji
22. lis 2015 v 00:33  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí