Fotograf Kladno a okolí 2018

Čauky doporučíte nějakého slušného fotografa který fotí s nápadem :-D.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Váš svatební den, budu ráda fotit třeba celý den. Fotografů je nás mnoho, vyberte si pouze toho, jehož tvorba Vás víc chytí, když jím budu já, můžete mě míti. Podívejte se na stránky webové, Fotografky Martiny Plichtové.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Kladna. Napsal jsem Vám soukromou zprávu 🙂. Hezký den, JF
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, nevím o jaký termín se jedná, ale pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Děkuju moc...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @petaamisa Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petaamisa Nápady bych měl :-) a mám to kousek, tak když se budou líbit fotky, můžeme se domluvit klidně osobně. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, radu vyfotíme. Více info na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce :) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, otázkou je, co obsahuje Vaše definice "slušného fotografa" ;-) Každopádně můžete mrknout na můj web a pokud se Vám bude líbit co tam uvidíte, tak mi rovnou napište podrobnosti do kontaktního formuláře. Přeji prima zbytek neděle. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. A pokud Vám mé fotky padnou do oka, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Poslala jsem vám sz. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?