Fotograf + kameraman Vysočina, 18.8.2018

Ahoj,potřebujeme sehnat fotografa s kameramanem na svatbu, termín 18.8.2018,okolí Jihlavy. Můžete mi prosím někoho doporučit? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. :-) S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
@veronikapernickova Zdravím Vás Veroniko, Váš termín máme ještě volný, do Jihlavy rád dojedu a svatbu Vám nafotím :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi zdokumentujeme Váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapernickova Dobrý večer Veroniko, pokud zaujmou moje fotografie, rád přijedu a kameramana mohu doporučit. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapernickova Dobrý den, rád bych Vám nabídl mé fotografické dovednosti. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás mé fotografie zaujmou, ráda přijedu nafotit váš velký den. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapernickova Dobrý den Veroniko, Váš termín je hodně poptávaný. Mně se uvolnil před Vánocemi. V případě, že se Vám práce nějakého fotografa líbí a vejde se s cenou do Vašeho rozpočtu, doporučil bych moc neváhat a zamluvit si jeho služby co nejdříve. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Veroniko, rád za Vámi přijedu, posílám soukromou zprávu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikapernickova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?