Fotograf +kameraman okr. MB/LIB

Ahoj, ráda bych poptala sehranou dvojici fotograf(ka) a kameraman(ka) na naši svatbu 5.8.2023 u Mnichova Hradiště.Cca 8hodin, krátký videoklip.. Případně prosím o doporučení..za odpovědi předem děkuji 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sehraný sice z nikým nejsem, ale mohu Vám nabídnout své služby jako svatebního kameramana 🙂 na mé práce se můžete podívat na mém profilu, webovkách nebo FB 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a u natočíme. Jsme dlouhodobě sehraný pár 🙂. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda Vám svatbu zajedu nafotit a kameramany ráda doporučím. Už znám ze svateb takové, se kterými nám to prostě klape 🙂 Píši zprávu a zatím můžete mrknout ke mě na profil, nebo na stránky, tam najdete nějaké mé galerie i práci 🙂 T.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu 🙂 na kameramany s kterými jsem pracovala mohu dát doporučení 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂 S pozdravem,
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Fotíme i točíme. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@anetazemankova Dobrý den, mohu nabídnout své služby. Více o mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, kdybych zaujal 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, takže pokud Vás zaujme moje tvorba, velice rád se stanu vaším fotografem. Více informací a ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🤍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, takže pokud Vás zaujme moje tvorba, velice rád se stanu vaším fotografem. Více informací a ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🤍
Odpovědět
Profilova fotka
@anetazemankova Dobrý den slečno Aneto, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?