Menu Forum

Fotograf + kameraman Náchod a okolí 30.6.2018

29. pro 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
renatb
4
Registrovala se 8. března 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
renatb
4
Registrovala se 8. března 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele. Region Beroun.
 Hledáme fotografa a kameramana na svatbu v Náchodě dne 30.6.2018. Budu ráda, když se mi v případě zájmu ozvete s nabídkou. Děkuji. emoticon
25. lis 2017 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

Foto a video - Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
fotokate
FotoKate
Kateřina Skupieňová PRO

Foto a video - Region Ostrava
 Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web emoticon Budu ráda, když se ozvete.

Krásný den,
Skupieňová Kateřina
25. lis 2017 v 07:38  •  www.fotokate.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební video
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Liberec
6

“Https://vimeo.com/226438020 Svatební film Přemka a Kamči jsme společně natočili na Panství Dlouhá Lhota na Příbramsku. Více takových filmů najdete na webu Studio Navara tady: https://bit.ly/2Fki801 #studionavara”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
miroslav_prousek
Studio Navara ǀ svatební video
Miroslav Prousek PRO

Foto a video - Region Liberec
6

“Https://vimeo.com/226438020 Svatební film Přemka a Kamči jsme společně natočili na Panství Dlouhá Lhota na Příbramsku. Více takových filmů najdete na webu Studio Navara tady: https://bit.ly/2Fki801 #studionavara”
(Včera)

Dobrý den @renatb ,

do soukromé zprávy jsem vám zaslal naši nabídku (foto + video). Pokud se vám náš pohled nejen na svatební film zalíbí, napište.

Pěkný den,

Miroslav Prousek - Studio Navara
25. lis 2017 v 10:46  •  www.svatebnivideo-studionavara.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (40 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
11

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
beautyfoto (40 r.)
Beautyfoto.cz
Studio Beautyfoto PRO

Foto a video - Region Nymburk
11

“Svatební klip Yard resort Předboj u Prahy https://youtu.be/jNGY0r5VHZ8”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den,
rádi vyfotíme a natočíme.
Jsme sehraný týmemoticon
Nabídku posímáme do SZ.
S pozdravem Iva a Luboš
25. lis 2017 v 17:36  •  www.beautyfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jungwirth_foto (29 r.)
Miroslav Jungwirth - fotograf
Miroslav Jungwirth PRO

4

“Už máte fotografa na Vaši zimní svatbu? Pokud ne, nabízím 30% slevu na všechny svatební balíčky. Ukázky mé práce a více informací najdete na mých stránkách, pak už se stačí jen ozvat. Akce platí na svatby konané od prosince do března.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rádi přijedeme. Více informací a portfolio naleznete na webových stránkách. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se.
S pozdravem,
Miroslav Jungwirth
25. lis 2017 ve 21:44  •  www.jungwirth-foto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppawlusha
Svatební krámek - půjčovna dekorací, svatební a fotografické služby
Pavlína Mikešová PRO

Foto a video - Region Mělník
PRO Shop: 23 inzerátů
4
fotoportrét
fotoportrét
ppawlusha
Svatební krámek - půjčovna dekorací, svatební a fotografické služby
Pavlína Mikešová PRO

Foto a video - Region Mělník
PRO Shop: 23 inzerátů
4
 Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Focení v Náchodě můžeme spojit s návštěvou příbuzných emoticon. Nabídku posílám do SZ
26. lis 2017 v 07:51  •  www.svatebnikramek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat.

Budu se těšit.

Lukáš
26. lis 2017 v 10:11  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Https://youtu.be/fx38vjzdUIE Maruška s Kubou chtěli originálně poděkovat svým rodičům, a tak vzniklo tohle děkovné video, které si do detailu připravili. Navíc promítání proběhlo přímo na svatbě jako překvapení. Chcete mít i Vy originální poděkování rodičům, předsvatební video nebo třeba svatební video oznámení? Originálně Vám natočíme cokoli! Informace o naší tvorbě: svatební kameraman - http://zachytto.cz/svatebni-fotograf-... Podívejte se také na svatební video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den, @renatb

Rádi pro Vás zařídíme vše okolo:

- FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz!
- VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení!
- FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany).

Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK0bKfkGce3Ew

Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu.

S přáním krásné svatby,
Váš tým ZachyťTo.cz - Foto & Video emoticon
26. lis 2017 ve 23:10  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
5
fotoportrét
fotoportrét
podstavek
Vojtěch Podstavek
Vojtěch Podstavek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
5
 @renatb Ahoj, rád Vám nafotím Vaši nádhernou svatbu. Jsem od Rychnova nad Kněžnou. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie, kde mám aktuální a novější foto ukázky. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem Vojta emoticon
28. lis 2017 v 11:39  •  www.foto-podstavek.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renatb
4
fotoportrét
fotoportrét
renatb
4
 Moc děkujeme všem za nabídku. Fotografa již máme vybraného. emoticon
9. pro 2017 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
fotomaslo
Foto Máslo - fotograf
Martin Máslo PRO

“Baví mě reportážní způsob zachycení úžasné atmosféry, pohody a drobné nervozity během dne.”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,
včasná příprava. To je fajn. Kdyby se náhodou něco pokazilo nebo se něco změnilo, tak mohu nabídnout své služby. Ani nemusím nikam jezdit emoticon Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.
Přeji pěkný den
Martin Máslo
29. pro 2017 v 10:53  •  www.fotomaslo.cz/svatebni-fotografovani  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
29. pro 2017 v 11:49 • mpinosova