Fotograf a kameraman, Náchod a okolí, 30.6.2019

Profilova fotka
Hledáme fotografa a kameramana na svatbu v Náchodě dne 30.6.2018. Budu ráda, když se mi v případě zájmu ozvete s nabídkou. Děkuji. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den! Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @renatb , do soukromé zprávy jsem vám zaslal naši nabídku (foto + video). Pokud se vám náš pohled nejen na svatební film zalíbí, napište. Pěkný den, Miroslav Prousek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a natočíme. Jsme sehraný tým:) Nabídku posímáme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Více informací a portfolio naleznete na webových stránkách. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Focení v Náchodě můžeme spojit s návštěvou příbuzných :-). Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @renatb Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto & Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@renatb Ahoj, rád Vám nafotím Vaši nádhernou svatbu. Jsem od Rychnova nad Kněžnou. Budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie, kde mám aktuální a novější foto ukázky. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkujeme všem za nabídku. Fotografa již máme vybraného. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, včasná příprava. To je fajn. Kdyby se náhodou něco pokazilo nebo se něco změnilo, tak mohu nabídnout své služby. Ani nemusím nikam jezdit :-) Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Hledáme kameramana na svatbu v termínu 1.6.2019 v okolí Náchoda. Popřípadě prosím o zaslání cenové nabídky, pokud je tento termín volný. Děkuji. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@renatb Dobrý den, rád Vám natočím za přijatelné peníze svatební den a i fotografa zajístím, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
My už máme po svatbě.:) @verka2912 hledá kameramana.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?