Fotograf/kameraman cerven 2019

Dobry den shanime fotografa i kameramana na cerven 2019 za nabidky moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme foto i video. Více informací najdete na našem webu. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, mám některé termíny v červnu 2019 volné. Hezký večer Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzanaanto Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím své služby. Na stránkách mám snad všechny informace a pokud budete chtít,tak se můžeme i osobně sejít a můžete se na cokoliv zeptat :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Nějaké Červnové termíny v roce 2019 mám volné . Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Zuzko, za rok se najdou volné dny. Pokud vás zaujali některé moje fotky dejte vědět. Mějte se, Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vám svatbu nafotím. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací a ukázky fotografií navštivte můj web :) Budu ráda, když se ozvete, Skupieňová Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme po celé ČR. Více informací a fotek najdete na mém webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše fotografické služby. Spolupracujeme s kameramany a s pánem, co má fotokoutek. :-) .Více informací na webových stránkách. Na facebookových najdete recenze. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, rád Vám nabídnu svoje služby ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás mé fotografie zaujmou a shodneme se na termínu, mohu vám být k dispozici. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vaši svatbu rádi nafotíme a natočíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi zdokumentujeme Váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše práce osloví, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma (slouží zároveň i jako předsvatební schůzka), je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Zuzi, píšu zprávu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Informace i ukázky v infu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, zatím mám volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Ještě prosím upřesněte lokalitu. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili (i natočili) a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Cena za celodenné fotenie je iba 8 tis Kč. Budem veľmi rád, keď si ma vyberiete. Viac info a fotiek na mojom profile. Prajem vám pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?