Fotograf/kameraman 22.8.2018 okres Třebíč

Profilova fotka
Sháním volného fotografa klidně i s kamerou (na časosběrné video od příprav až po krájení dortu a začátek zábavy) na naši svatbu 22.8.2018 na Vlčím Kopci u Náměště nad Oslavou. Prosím o informaci zda je někdo volný nebo o někom víte, pak prosím o doporučení. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Spolupracujeme i s kameramanem. Na webových stránkách najdete svatební balíčky + ceník. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi zdokumentujeme Váš svatební den. Portfolio a více informací naleznete na našich stránkách. Pokud Vás naše práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabízíme foto i video. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám s volným termínem. Pokud Vás má páce zaujme, dejte vědět;) Foky a info najdete na stánkách.
Odpovědět
Já já jáá!! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici, více info prosím viz zprávy zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, pokud by se Vám líbil můj styl, pak bych Vám moc ráda vyfotila Váš den. :) Případně se můžeme domluvit i na videu :) Teri
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš svatební termín mám zartím ještě volný. Mohu mít k dispozici i kameru + druhého fotografa v balíčku, více na mých stránkách. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se, Hezký den Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza PS: Blbnu si na svatbách s videem z pohledu fotografa (v záběru je vidět foťák a celé je to víc punk, než klasické romatnické video. Je to backstage, jak svatba probíhala. Pokud byste o to stála, můžeme se domluvit :) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád vyfotografuji Váš svatební den. S pozdravem Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný . Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vám jej nabídnu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych vám nabídla volný termín. Cenovou nabídku i další fotky najdete na mém webu i zde na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?