Fotograf & kameraman 2.7.2022 Krumvir

Profilova fotka
Zdravím, hledám fotografa a kameramana 2. července. Svatba bude v nádherné stodole v Krumvíři na jižní Moravě. Nepotřebuji fotit svatební přípravy, takže představa je taková, že focení a video bude až před kapličkou, pak až do noci. Prosím nabídněte a napište mi rovnou i cenu. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotíme i točíme. Info a ceny najdete na stránkách. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme volný. Nabízíme jak focení, tak i natáčení. Více informací zasílám do soukromé zprávy. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
@majkakli Zdravím, vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Více info pošlu do zprávy. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
@majkakli Dobrý den, mohu nabídnout své služby Tento termín mi zůstal jako poslední červencoví. V případě zájmu mi napište.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?