Fotograf + kameraman? 18.8.2017 Plzeň

Zdravím :-) sháníme celodenního fotografa pro náš velký den. Přemýšlíme také o kratším svatebním videu :-) Prosím Vás o cenové nabídky a ukázky Vašich prací :-) Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, za sebe mohu nabídnout fotografie, pokud Vás zaujmou, tento srpnový termín mám k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín budu rád k službám:-) V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín vám mohu nabídnout jako fotograf. Ukázku mé práce najdete na webu. Pokud vás práce zaujme, ráda přijedu. Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Děláme foto a i video. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda vám nabídnu své služby. Více na mém webu. Pěkný den, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízím volný termín fotografa. Více informací a portfolio najdete na webu. Krásný den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@radu22 Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád budu fotit Váš den. Celý. Takže jsem Vám poslal i zprávu s nabídkou. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný. Poslala jsem Vám zprávu :) Hezký den přeji, K.
Odpovědět
Profilova fotka
@radu22 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?