Fotograf Kameraman

Profilova fotka
Datum máme 19.9.2020 najde se někdo????Borovany u Českých Budějovic
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknete k nam na web a pokud se budeme libit, radi prijedeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas_gunar Dobrý den, termín mám volný a píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás fotky zaujmou, ráda přijedu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas_gunar Dobrý den, termín máme volný. Vyfotíme natočíme :) Napište nám vice informací, rádi připravíme nabídku. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Stydím se, že tento termín mám volný, ale je to tak 🙂 Letošek je takový vzhůru nohama postavený. Profil nemám úplně dokončený, dnes jsem se přidal, ale klidně se podívejte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky https://az-fotosluzby.eu, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj holky, doporučíte mi prosím fotografa? Svatba bude v červenci, okres Benešov Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@tomas_gunar Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více o mě a mé nabídce najdete na webu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?