Fotograf/ka svatba 20.8.2016

Dobrý den, sháním fotografa pro interiérové a exteriérové focení na svatbu, která se bude konat 20.08.2016 na Hukvaldech. Díky moc za rady a tipy Alexisis
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlasím se s volným termínem :) Ukázku mé práce najdete u mě na kartě nebo přímo na našich webových a facebook stránkách. Marie
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského. Moc fajn přístup a nádherné fotečky (viz můj profil :-)) Najdete ho tady na beremku i na FB...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám váš den D vyfotím, Podívejte se prosím stránky. Budu ráda, když vás osloví. Přeji krásný den Mirka ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím stále volný a rád bych Vám tímto nabídl své služby. Budu rád, pokud navštívíte mé www stránky, kde se dozvíte více informací a také naleznete ukázkové fotografie ze svateb. S pozdravem Martin K.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Koukněte na Vaše webovky a pokud Vás zaujmeme, tak se s Vámi rádi sejdeme na nezávazné předsvatební schůzce :) Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photo
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@alexisis87 Dobrý den, Váš termín mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?