Fotograf/ka svatba 13.4.2018 olomoucko

Sháním fotografa na svatbu v Dubu nad Moravou. Svatební den 13.4.2018. Za nabídky a hlavně ceník předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se dovoluji připojit se svou nabídkou služeb.:) Více informací na kartě, či webu. Martin
Odpovědět
Dobrý večer Evi, poslal jsem Vám zprávu. Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím vám focení vaší významné životní události. Více informací a fotky na profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evo, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@koudelkova.eva Dobrý den, Evo, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotím Váš svatební den. Veškeré informace, ukázky mé tvorby a ceník naleznete na mém profilu. Mějte se dobře. Přeji příjemné svatební přípravy, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@koudelkova.eva Dobrý den, budu rád, když se podíváte na můj profil a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S pozdravem Vojtěch Podstavek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ceník i ukázky naleznete na mých www. Váš termín ještě nemám obsazen. Případné dotazy ráda zodpovím. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji,   Termín  Vaší  svatby mám  volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má  práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den   Tomášek Foto
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Cenové balíčky spolu s portfoliem najdete na webu. Přeji hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na webu na moje práce ;) a pokud se budou líbit, určitě se ozvěte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Váš termín mám volný. Ceník a kontakt najdete na mém webu kde je i ukázka mých svateb. Přema
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?