Fotograf/ka Svachova Lhotka 18.8.2017

Profilova fotka
Dobrý večer, sháním fotografa/ku na naši svatbu v resortu Svachovka. Děkuji za nabídky :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevesty, pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio,neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
@valkovigh Dobrý večer Gabrielo,pár fotografií pro představu o stylu focení, více informací připojím do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Navštivte prosím mé webové stránky, kde najdete ukázky mé práce. Váš termín mám volný. Zasílám sz Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu Vaši svatbu fotit. Ukázky mojí práce a další informace najdete mém profilu a především na mém webu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu vaši svatbu nafotografovat. Veškeré informace najdete na mém webu. Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@valkovigh Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?