Fotograf/ka Středočeský kraj - 10.06.2023

Profilova fotka
Dobrý den, poptávám fotografa/fotografku na náš svatební den 10.06.2023 ve Zvoleněvsi (Středočeský kraj). Budu ráda za vaši nabídku a ukázku vaší práce 🙂 Předem moc děkuji. Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby Vás zaujala moje práce ☺️
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba na webu, ráda nafotím Váš svatební den 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Evo, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Jsem fotograf ze Slaného a rád vám svatbu nafotím. Zaměřuji se na přirozené fotky, žádné vykloubené pózy, jen vy a vaše emoce 🙂 Vše potřebné najdete na mých webových stránkách a aktuální fotky na fb: Jakub Krulis fotograf Je fajn se sejít a osobně se poznat. Jestli hledáte pohodáře, se kterým je sranda a focení si užijete, tak jsem ten pravý. Mějte se fajn Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný, takže pokud Vás zaujme moje tvorba, velice rád se stanu vaším fotografem. Více informací a ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🤍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den slečno Evo, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím 😍
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám svatbu nafotím 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, jmenujeme se Tereza a Zdeněk, fotografka a kameraman, jsme mladý pár, který společně dokumentuje svatby a tvoří pro Vás příběhy po celé ČR 🙂 Většinou jezdíme jako sehraná dvojka, která se společně s Vámi zasměje, ale klidně za Vámi dojedeme jako jednotlivec 🙂 Více informací najdete na našem WEBU, který je na začátku tohoto příspěvku🙂 Nabízíme také další služby (fotokoutek či instax, fotoplátna, rekvizity a cedulky, svatební oznámení a noviny, kapela, DJ, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasíláme více informací 💬 Těšíme se, až Vás poznáme 🙂 Foto - Video Chameleon 🦎
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Vás poznám a můžeme se pobavit o Vašich představách. S Pozdravem Daniel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Tento termín máme volný a moc rády vám vytvoříme vzpomínky na svatební den. Když tak mrkněte na naše portfolio. 🙂 S pozdravem, Nikola a Monika
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?