Fotograf/ka s volným termínem 18.8.2018 Brno a okolí

Ahoj, sháním fotografa na naši svatbu, která se bude konat 18.8.2018 kousek od Brna. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i já se přidávám se svou nabídkou služeb.:) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vyfotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a namém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám nabídku soukromou zprávou.
Odpovědět
Dobrý večer poslal jsem Vám zprávu :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se ke kolegům s nabídkou volného termínu. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatim jeste volny. Pokud Vas zaujalo me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. S pozdravem a pranim hezkeho dne
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. :-) S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kdyžtak koukněte na mé stránky. Když by se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat;) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici. Jsme přímo z Brna :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na webu na moje práce ;) a pokud se budou líbit, určitě se ozvěte ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,  moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat.  Přeji pěkný den  Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?