Fotograf/ka Roudnice nad Labem 13.9.2014

1. čvc 201412

Dobry den. Shanim sikovneho fotografa na 13.9.
Za nabidky predem dekuji 🙂

• @kovlenka   Hezký večer, vše píši v interní zprávě. Mějte se moc hezky. Petra 🙂

• přímo z Roudnice je šikovná http://www.beremese.cz/catalog/vendor/alucca/

• Dobrý den, máme volno, více píšeme v interní zprávě.

Zdraví
    J+P Nejedlí

• Sponzor fóra
  • @kovlenka  Dobrý den, zprávu jsem odeslal interně.

S pozdravem Tomáš Šnírer

• Dobrý den,
    Váš termín svatebního dne mám zatím neobsazen.

Jakub Horák - VyfoťMě

• za mě můžu doporučit Fotografie Lukáš Pětík, je přímo z Rce, dělá nádherné fotky a je s ním skvělá komunikace, prostě vše super 🙂 osobně vyzkoušeno .-)

• Dobrý den,
    13.9. máme ještě volno 🙂 Pokud by se Vám naše fotky líbili, ozvěte se.
    Hezký den,
    Hanka

• @kovlenka   😃 já jsem přímo z Roudnice, mrkněte na alucca.cz nebo na facebook Alucca PHOTO 😃 v září zatím nic nemám ,všechny svatby ,které letos fotím jsou letní 😉

• Ahoj zkus zezo foto 🙂,prijemná paní komunikace super 🙂

• Dobrý den,

dovolím si Vám nabídnout i své služby. Jsem sice z Prahy, ale Roudnice není daleko a není problém dojet. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě dohodneme.

Hezký den, Martin Pokora

• Dobrý den, dnes se nám nečekaně termín uvolnil. Dovoluji si tedy nabídnout i naše fotografické a kameramanské služby. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách - včetně ceníku a portfolia. Marie Bartošová

• Dobrý den, uvedený termín máme zatím volný, podívejte se na náš profil nebo webové stránky, rádi nabídneme naše služby

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Vkusné a nepřehnané svatební fotografie od mladé vystudované fotografky z Prahy.
    Fotografování je zábava bez stresu.
    Vše je o vašich přáních a my se snažíme Vám je splnit.
    Těšíme se na spolupráci Luboš a Iva.
    Vítám Vás na mém profilu!
    Jsem svatební fotografka a nejraději pomocí fotek zachycuji lásku, přírodu a momenty, které jsou tak pomíjivé.