Fotograf/ka pro svatbu v přírodě, Jižní Čechy (2018)

Profilova fotka
Ahoj všichni, poohlížíme se po svatebním fotografovi či fotografce, který má zkušenosti s reportážním focením svatby v přírodě. Chtěli bychom zdokumentovat celý den od příprav až po hodování s partnerskými fotografiemi v přírodě, nejlépe v lese. Svatba bude 23.06.2018 v areálu Bílá Skála, u obce Číměř. Svatba bude venkovní (když bude počasí přát) vč. lesního obřadu. Líbí se mi fotky detailů výzdoby a nebráníme se originálním fotkám a momentkám, jsme otevřeni moderním a originálním nápadům. Chtěli bychom se vejít do ceny max. 8-10tis. Nabízíme možnost přespání v jedné z chatiček, ještě nevíme co přesně můžeme nabídnout k pohoštění, ale určitě bude gulášek a domácí sladké dobrůtky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotím Váš svatební den. Cenovou nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, pokud se Vám má práce bude líbit, budu rád za případnou spolupráci. S pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
Dobrý den, jé to zní skvěle ❤ moc ráda přijedu 8-) koukněte na stránky, určitě se domluvíme :-) budu se moc těšit. krásný den, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
@lasenkav Ahoj, koukněte se na mé www. Pokud vás můj styl osloví, ráda přijedu svatbu nafotit. S pozdravem Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotografujeme, můžeme nabídnout i natáčení. Více informací najdete v sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, zaslal jsem Vám sz pro více informací ;) Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte i k nám na web jestli se budeme líbit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já připojím svou nabídku, čas na prozkoumání portfólia máte :-) tak pokud vás zaujme styl focení, svatby v přírodě dávají prostor fotografovi, tak budu rád pokud ho dostanu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@lasenkav Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. V přírodě fotografuji portréty dost často. Zrovna nedávno jsem projíždšl okolo do Slavonic, kde jsme fotografovali v širokém okolí. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to je lákavá nabídka, svatba v přírodě je prostě nádhera :-) mrkněte na webovky a určitě se můžeme domluvit. Přemek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, pokud ještě nemáte vybráno, mám volno a bylo by mi potěšením. Adriana
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád budu fotit Váš den. Celodenní fotografování a reportážní přístup mi jsou vlastní. Ukázky mojí práce najdete na mém profilu a především na mém webu. Zároveň si dovoluji Vám zaslat soukromou zprávu. Zdravím a gratuluju! Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@lasenkav máte zprávičku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den nevěsto, příroda je nejhezčí kulisa pro svatbu...pokud se vám moje práce líbí, bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Všem mockrát děkuju za nabídky. Fotografku jsme si již vybrali :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@lasenkav Jakého fotografa jste nakonec sehnala.....také si představuju takový styl.....Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@misshelll Vybrali jsme si mladou fotografku @katerinabarvirova :) Jeji fotky jsou nadherny, az dechberouci bych rekla ;) Nase predsvatebko probehlo nejvic na pohodu a fotky jsou fakt prekrasny! A uz se nemuzeme dockat az nam bude fotit svatbu. Dokaze krasne zachytit nasi lasku a to jaci doopravdy jsme, zadne strojene a umele fotky :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?